Ekspozycja na słońce może spowodować, że niektóre choroby autoimmunologiczne u kobiet

Ekspozycja na słońce może spowodować, że niektóre choroby autoimmunologiczne u kobiet Promieniowanie ultrafioletowe (UV) od słońca może być związane z rozwojem niektórych chorób autoimmunologicznych, w szczególności w kobietach, według nauki prowadzącej badaczami przy Krajowym Instytutem environmental health Nauki (NIEHS), część krajowi Instytuty Zdrowie.

“Ten nauka zakłada że kobiety które mieszkały na terenach z wysokim poziomem promieniowania UV, gdy zaczynali autoimmune choroby mięśni, nazywa kostniejące zapalenie, były bardziej narażone na rozwój postaci, znanej jako zapalenie skórno-mięśniowe, która osłabia mięśnie i powoduje charakterystyczny wysypka, a nie formę, która nazywa się wielomięśniowe, który nie ma wysypka na skórze,” powiedział Frederick W. Miller, M. D., ph. D., dyrektor stanu Ekologicznego Autoimmunity Grupy, Program Badań Klinicznych, w NIEHS. “Nawet jeśli nie wykazały bezpośredniego związku przyczynowego między działaniem promieni UV, i to konkretne choroby autoimmunologiczne, to badanie potwierdza skojarzenia między poziomami UV i częstotliwość zapalenie skórno-mięśniowe, które znaleźliśmy w poprzednim przeglądzie,” powiedział Miller.

Nauka, publikująca w sierpniowym zapalenia Stawów i Reumatyzmu, jest również pierwszym, aby ocenić i znaleźć można promieniowania UV stowarzyszenie chorób autoimmunologicznych u kobiet.

Według Millera, kobiety częściej niż mężczyźni, w rozwoju wielu chorób autoimmunologicznych, ale przyczyny tego były nie jasne. “Znaleźliśmy tylko związek między wpływem promieni ultrafioletowych i zapalenie skórno-mięśniowe u kobiet, i nie w ludziach, a może być, że różnice w tym, jak kobiety i mężczyźni reagują na promienie UV mogą odgrywać rolę w rozwoju niektórych chorób autoimmunologicznych,” powiedział dr Miller. Miller podkreślił, że inni naukowcy wykazały, że samice myszy rozwijać ponad zapalenie skóry po ekspozycji na UV światła, w porównaniu z samcami myszy, i te efekty mogą być związane z nowymi odkryciami w zapalenie skórno-mięśniowe.

Ekspozycja na słońce może spowodować, że niektóre choroby autoimmunologiczne u kobietNauka projektował ustalać jeżeli był związek między poziomem ekspozycji na promieniowanie uv, na początku choroby, i mój typ i igg, które ludzie stworzyli. Zapalenie skórno-mięśniowe i wielomięśniowe są dwie podstawowe formy zapalenie mięśni i oba są uważane za choroby autoimmunologiczne, w których układ odpornościowy atakuje mięśnie i skórę i inne tkanki. Zapalenie skórno-mięśniowe zwykle towarzyszy charakterystyczny czerwono-fioletowa wysypka na górną powiekę lub na костяшках palców, i często pogarsza się z wyświetlaczem na słońce.

Prowadzić naukę, badacze NIEHS współpracowali z kostniejące zapalenie ośrodków w całym kraju, co widział, 380 pacjentów, u których rozpoznano zapalenie skórno-mięśniowe lub wielomięśniowe i oznaczania autoprzeciwciał. “Pacjenci z chorobami autoimmunologicznymi, robić różne przeciwciała, które są unikalne dla różnych warunków. Jeden autoprzeciwciał związanych, w szczególności, zapalenie skórno-mięśniowe nazywa się anty-Mi-2 igg i wiemy z naszego poprzedniego badania, że promieniowanie UV zwiększa poziom Mi-2 proteina, że to przeciwciała wiąże,” powiedział Miller.

Oprócz badań skojarzenie między poziomem promieniowania UV i udział kobiet, które zaczęły zapalenie skórno-mięśniowe, niż wielomięśniowe, badacze zakładają skojarzenia między poziomami UV i odsetek kobiet z anty-Mi-2 autoprzeciwciał. “Wyraźnie więcej badanie potrzebuje, aby zrozumieć możliwych powiązań między promieniowania UV i rozwojem chorób autoimmunologicznych i igg u kobiet,” powiedział Miller.

“W czasie, gdy przyczyny chorób autoimmunologicznych nie wiadomo, podejrzewamy, rozwijających się wyszukiwania, które rozwijają się po jednej lub kilku wpływów środowiska, w podmiotach genetycznie podatnych jednostkach,” powiedział Dyrektor NIEHS Lindę Birnbaum, ph. D. “Ten nauka dodaje promieniowania UV, do rosnącej listy środowiskowi ujawnienia, możliwe, że ważną rolę w rozwoju chorób autoimmunologicznych.”

NIEHS obsługuje badanie rozumieć wpływu środowiska na zdrowie człowieka i jest częścią NIH. Aby uzyskać więcej informacji na temat środowiska zdrowia tematu, odwiedź witrynę sieci Web all’http://www.niehs.nih.gov.

National Institutes of Health (NIH) — Lud Badania Medyczne Agencji obejmuje 27 Instytutów i Ośrodków, i jest integralną częścią Departamentu Zdrowia i Usług społecznych. To jest główny urząd federalny ds. organizacji i obsługi podstawowych, klinicznych i translational research, i bada przyczyny, leczenie i opieka dla obu popularnych i rzadkich chorób. Aby uzyskać więcej informacji na temat NIH i jego programu, odwiedzić www.nih.gov.

O National Institutes of Health (NIH)

Ekspozycja na słońce może spowodować, że niektóre choroby autoimmunologiczne u kobietNIH, narodu, badania medyczne agencji, składa się z 27 Instytutów i Ośrodków, i jest integralną częścią Departamentu Zdrowia i Usług społecznych. NIH-to główna federalna agencja prowadzić i obsługiwać bazy, kliniczny i translacyjny badanie, a nie szukaj przyczyny, leczenie i opieka dla obu popularnych i rzadkich chorób. Aby uzyskać więcej informacji na temat NIH i jego programu, odwiedzić www.nih.gov.

NIH…Zwracając się Wykryty W Zdrowie

LINK
Miłość, Weinberg CR, McConnaughey DR, Boże, CV, Medsger t. a., Pobudka JD, Arnett FC, Targoff, Miller FW. “Promieniowanie ultrafioletowe Intensywności Zapewnia Względny Rozkład zapalenie skórno-mięśniowe i Anty-Mi-2 Autoprzeciwciał u Kobiet.” Artretyzm I Reumatyzm. Sierpnia 2009 roku.

LEAVE A REPLY

loading
×