Najlepsze Masła Do Ciała

Wyodrębnione z roślin oleistych, oleje roślinne stosowane w kosmetyce od dłuższego czasu. Muszę powiedzieć, że oleje te są szczególnie bogate w kwasy tłuszczowe i witaminy. Łagodzący, nawilżający, … posiadają właściwości lecznicze, czasami nieoczekiwane.

Oleje roślinne, co to jest?OLEJE ROŚLINNE, CO TO JEST?

W świecie kosmetologii, a także żywnością, termin “olej” oznacza substancje, bogate w lipidy, pochodzących z roślin. Większość czasu, są one roślin oleistych.

Przypomnijmy, roślin oleistych obejmują wszystkie rośliny (lub drzewa), które są uprawiane dla nasion, owoców i / lub orzechów z bardzo wysokiej zawartości tłuszczu.

Wśród najbardziej znanych przedstawicieli oliwa z oliwek, kokosowy, migdałowy, kokosowy lub arganowy drzewo. Ale jest to również możliwe uzyskanie oleju roślinnego w wyniku maceracji niektórych roślin, tłusta substancja. W tym przypadku, będziemy mówić raczej o tłustej moczyć

Oleje roślinne nawilżają

Królowa w nawodnienia jest olej arganowy ! Za pomocą przycisków wyłącznie na tablicach Marokańskim Atlasie, arganowy drzewo jest wyjątkowe drzewa, ponieważ produkuje nasiona, z których otrzymuje się olej roślinny, znany na całym świecie.

W dodatku do swój, olej arganowy jest naturalnym przeciwutleniaczem, który jest wysoko ceniony.

Jeśli masz mocno odwodnionej lub bardzo wrażliwy naskórek, olej z awokado, olej ze słodkich migdałów jest stworzony dla ciebie, jak ich silny odżywczy dostosowuje moc do wszystkich rodzajów skóry.

Jeśli to twoje włosy, szaro Mine, spróbuj maski z olejem kokosowym . Wynik gwarantowany!

Olejów roślinnych dla problematycznej skóryOLEJÓW ROŚLINNYCH DLA PROBLEMATYCZNEJ SKÓRY

Aby złagodzić wszelkie niedoskonałości, można użyć oleju z pestek winogron. Otrzymywany metodą tłoczenia na zimno z nasion zawartych w ziarnach winogron, olej ten jest idealną pielęgnację do usuwania kamienia.

Dla skóry tłustej , olej jojoba jest naturalnym seboregulatory opieki. Ale jeśli tam był zakład nazwy jako punkt odniesienia dla problemów skórnych, z ogórecznika, prawdopodobnie wejść na pierwszy stopień podium! Jest to niewielka roślina ma bardzo wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, a także witamin.

Ten wybuch koktajl sprawia, że olej ten jest doskonałym środkiem regenerującym dla kontuzjowanych lub uszkodzonych tkanek skóry. Jeśli cierpisz z łuszczycą czy egzemą, testy nie czekając na olej чернушки, która ma działanie przeciwzapalne cnoty .

Oleje roślinne do przyciemniania

Walka starzenie się i zwiotczenie tkanek skóry-jest to problem dla kobiet w poszukiwaniu młodości serum.

Wiele oleje roślinne, z pewnością może uczynić szczęśliwym, aby rozpocząć z морковным olejem . Tak, marchew może być używany, aby olej!

To jest napar z suszonych korzeni tego warzywa w oleju słonecznikowym. Proces ten daje możliwość korzystania z bogactwa w marchwi prowitaminę a, naturalny przeciwutleniacz szczególnie skuteczny do walki ze znacznikami czasu.

Olej z kiełków pszenicy, okazuje różni się od zmarszczek, w szczególności jego wyłączną witaminy A i e.

Jak zrobić własne masło do ciała do domu?JAK ZROBIĆ WŁASNE MASŁO DO CIAŁA DO DOMU?

W tym czasie jak nie to po prostu para, lub na suszarce bębnowej, jak w przemyśle kosmetycznym, to nie jest możliwe, aby utworzyć własny olej roślinny.

Najprostszym sposobem jest zimna maceracja. Składa się on do kąpieli dla czasów otwarcia migawki z suszone warzywa w neutralny olej roślinny (słonecznikowy), aby wyodrębnić składniki aktywne.

Można użyć szybkowaru lub jogurt ekspres do przyspieszenia procesu przez destylację miękką i ciągłego upału. Mała sztuczka, która może zadowolić niecierpliwych!

Można również utworzyć swój olej ze świeżych roślin, ale ryzyko fermentacji znacznie wyżej i wymaga kontroli.

LEAVE A REPLY

loading
×